Zavolejte nám
+420 792 433 861

Kompletní portfolio malířských služeb

Pro firmy

Nejen individuální klienti jsou s naší prací spokojení. Malířské, lakýrnické a drobné zednické práce nabízíme také firmám! Paint Studio zrealizuje Váš projekt včas za předem sjednanou cenu bez toho, abychom nějak narušili Váš pracovní den. Přesvědčte se!

Více

Malování interiérů

Nově vymalovaný interiér prosvětlí místnost a vytvoří dojem čistoty. Naši klienti nám říkají, že jsou většinou mile překvapeni, jak se jejich interiéry po malování promění k lepšímu.Díky Paint Studiu proběhne celý proces malování bez zbytečného stresu.

Více

Malování exteriérů

Nepodceňujte vliv, jaký dosáhnete novou barvou exteriéru Vaší nemovitosti! A nezáleží na tom, zda se jedná o štuky, cihlu, dřevěné obklady, šindele, nebo dřevěné obložení. Naši malíři a lakýrníci mají roky zkušeností s malováním jakéhokoli materiálu.

Více

Profesionální malířské služby

Najmutí si profesionální malířské firmy s sebou nese řadu výhod oproti tomu, když se rozhodnete malovat si prostory sami.


Naši malíři jsou školení k tomu, aby si uměli poradit se všemi vzniklými situacemi, které mohou při malování nastat.

Vědí, že v případě natírání v exteriéru musí plochu nejprve dobře očistit, například tlakem vody. Vědí, že v interiéru musí zaplnit velké i malé díry ve zdi. Jsou přátelští, uniformovaní a budou schopni zodpovědět jakékoli Vaše otázky týkající se malování. Protože naše malířské týmy nepřetržitě kontrolují kvalitu své práce, můžete si být jistí, že s prací našeho týmu budete spokojení. Náš tým přijde včas a poskytne Vám vysokou profesionální kvalitu své práce v čase, na kterém se společně domluvíme. Prostě, pokud se rozhodnete využít profesionální malířské firmy, získáváte tím záruku, že bude vymalováno správně a od Vás již nebude nutná žádná další práce.

Vymalujeme:

Jak to funguje

S našimi službami budete spokojeni. Práci dokončíme včas a ve vysoké kvalitě.

Jakmile si od nás objednáte malířské služby, navštíví Vás náš profesionální tým a provede následující:


Potvrdíme si rozsah prací a zvolenou požadovanou barevnost stěn. Po skončení malování Vám dílo formálně předáme a nabídneme Vám úklid prostor.

Profesionální malířské služby Vám pomohou udržovat Vaši nemovitost v dobrém stavu a chránit Vaše investice!
Kontakty
Paint Studio,
Revoluční 15, Praha 1, 110 00
Nonstop mobil: +420 792 433 861
E-mail: info@paintstudio.cz
Proč s námi
Jsme tradiční česká firma nabízející kvalitní profesionální služby. Malujeme za super ceny v krátkých termínech. Dobře se s námi komunikuje, poradíme Vám s výběrem barev a jsme velmi flexibilní v termínech.
Vyhledávání