Zavolejte nám
+420 792 433 861

O nás

Paint Studio je tradiční česká firma. Klademe velký důraz na klientský servis, nízkou cenu a maximální kvalitu práce.

Pracujeme s nejmodernějšími barvami a jejich výběr s Vámi vždy prodiskutujeme. Při prvotní obhlídce prostor si společně vyjasníme Vaše očekávání a připravíme kalkulaci. Náš tým je pro Vás rádcem a partnerem. Realizaci zakázky provádíme v čistotě a maximální rychlosti podle Vašich časových preferencí. Prostory uklidíme a dílo Vám předáme. Za dobu našeho působení máme celou řadu spokojených klientů z řad individuálních klientů, škol, restaurací, developerů, architektů atd. Budeme rádi, pokud nám dáte Vaši důvěru a pro naši firmu se rozhodnete.

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc suscipit. Suspendisse enim arcu, convallis non, cursus sed, dignissim et, est. Aenean semper aliquet libero. In ante velit, cursus ut, ultrices vitae, tempor ut, risus.

Vyžádejte si kalkulaci

Kariéra

Aktuální

Malíř s praxí

Rosteme rychle a z důvodu velkého počtu zakázek hledáme vedoucího týmu malířů s praxí v oboru. V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte.


Aktuální

Asistent malíře

Hledáme malíře s krátkou praxí nebo bez praxe v oboru k zaučení. Pokud jsi zodpovědný a pracovitý, rádi Tě vezmeme do party. Ozvi se nám na kontakty uvedené na tomto webu.

Doporučení

Tým Paint Studia odvedl výbornou práci při malování našeho pražského bytu. Pánové byli rychlí, příjemní a s výsledkem malování jsme velmi spokojení. To všechno za bezkonkurenční cenu. Doporučuji!
Veronika Kroupová, Pařížská 6, Praha 1
S touto firmou dlouhodobě spolupracuji a nemohu než doporučit. Paint Studio je schopno poslat i větší malířský tým a zvládnout úkoly v krátkém termínu a bez reklamací. Je to spolehlivý partner.
Martin Jandejsek, Architekt
Profesionální malířské služby Vám pomohou udržovat Vaši nemovitost v dobrém stavu a chránit Vaše investice!
Kontakty
Paint Studio,
Revoluční 15, Praha 1, 110 00
Nonstop mobil: +420 792 433 861
E-mail: info@paintstudio.cz
Proč s námi
Jsme tradiční česká firma nabízející kvalitní profesionální služby. Malujeme za super ceny v krátkých termínech. Dobře se s námi komunikuje, poradíme Vám s výběrem barev a jsme velmi flexibilní v termínech.
Vyhledávání